Tašky plné DOBRÝCH PRODUKTŮ!

Dobrý den, naši milí zákazníci,
 
dlouho jsme přemýšleli, jak Vám vůbec jsme schopni pomoci a nabídnout nějakou službu v tomto nouzovém stavu. Všichni jsme omezeni, co se týče nákupů potravin a celkovým pohybem venku, což je samozřejmě nutné vzhledem k situaci.
A my bychom Vám rádi pomohli a dovezli Vám potraviny až k Vám domů přede dveře, v rouškách a hygienicky opatřeni na nejvyšší možné úrovni. 🙂
Teď, když píšu tento příspěvek, tak pouze zjišťuji, zda by o dodávání tašek s našimi produkty a pečivem z místních pekáren byl vůbec zájem. Proto bych Vás rád poprosil o komentáře pod příspěvek, případné sdílení svým přátelům, které by to mohlo zajímat.
K produktům a taškám, které bychom Vám dodávali. Má představa je taková, že vytvoříme menší a větší tašku, kde by bylo naše mléko, jogurty, sýry, zákysy, tvaroh a pečivo, pravděpodobněji chléb z místních pekáren. Přemýšlel jsem také o ovoci, nebo zelenině, pokud by i o to byl zájem, prosím o zmínění dolu.
Rozvoz tašek by probíhal každý pátek po celý den, nebo dle objednávek. Objednávalo by se přes eshop, který bychom do příštího týdne vytvořili. Tašky bychom dodávali v okruhu 20 – 30 km od Ovesné Lhoty. Místa, které by byli dál, bychom řešili individuálně.
Doufám, že jsem napsal vše podstatné. Nyní Vás poprosím o info, zda by jste byli pro.
Tak co Vy na to? 🙂
 
DP